Od ponad 20 -lat zajmuje się zawodowo fotografią i kreacją multimedialną wykorzystującą różne techniki wizualne. Mam doświadczeniem również w produkcji sesji fotograficznych i video. Współpracowałam z klientami indywidualnymi jak i z wieloma markami oraz redakcjami. Mam na swoim koncie wiele udanych produkcji i tworzę sesje od koncepcji do realizacji.

Współpracuje również z większymi agencjami i realizuje wcześniej stworzone scenariusze.
Praca od pomysłu do realizacji.

Klienci dla których pracowałam to między innymi redakcje magazynów takich jak „Wysokie Obcasy”, „Wysokie Obcasy – Extra”, „Avanti”, „Sukces”, „Gala”, „Machina”, „Gazeta Wyborcza”, „Duży Format -GW”, „Rzeczpospolita”, „Polska The Times”, „Newsweek”, „Polityka”, „Tygodnik Powszechny” oraz klienci korporacyjni i marki takie jak
Invacare, CEDC, Freichly. Lu Model Management, Złota 44, Van Pour, King Cross Praga, Elly Lilly, Pandora Jewelry, Avionaut, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Bank Polskiej Spółdzielczości, Państwowa Agencja Przedsiębiorczości, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, HBREAVIS, Gedeon Richter, Emed, CTSERVICE, Tekno Amer Blok.

(Justyna Cieślikowska) – Absolwentka Wydziału Prawa oraz Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Pracę rozpoczęłam w Warszawie jako fotoedytor głównego wydania „Gazety Wyborczej”. Następnie byłam fotografem w drugim co do wielkości polskim dzienniku „Rzeczpospolita”, a potem zostałam zastępcą szefa działu fotograficznego „Polska The Times”. Następnie założyła studio fotograficzno – multimedialne. Jest stypendystką Ministra Kultury i Sztuki. W latach (2013-2015) pracowała w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, gdzie kierowała departamentem fotografii i była osobistym fotografem ministra.Przez kilka lat mieszkała w Szwajcarii gdzie pracowała nad projektami personalnymi z których jeden został pokazany na międzynarodowym festiwalu w Japonii „KYOTOGRAPHIE international photography festival” w 2023 roku.

jcstudioset@gmail.com

m:48 601354278 (EU)